Ultimele subiecte
» Eterul, eterul
Scris de virgil Astazi la 11:28

» PROFILUL CERCETATORULUI...
Scris de eugen Astazi la 10:27

» Olimpiada Internațională de Matematică a adus României 6 premii
Scris de gafiteanu Astazi la 08:49

» Ce este sarcina ?
Scris de negativ Astazi la 08:32

» Legi de conservare
Scris de virgil Astazi la 06:58

» Confesiunea unei olimpice internaționale la fizică
Scris de gafiteanu Astazi la 03:18

» Teoria lui Virgil, argumente pro și contra
Scris de virgil Ieri la 12:49

» NEWTON
Scris de virgil Ieri la 03:54

» Romania, locul 1 intre tarile europene, la Olimpiada Internationala de Fizica din Indonezia.
Scris de Abel Cavași Mar 25 Iul 2017, 13:00

» Laborator-sa construim impreuna
Scris de gafiteanu Dum 23 Iul 2017, 22:17

» BRAVO Cavasi!
Scris de gafiteanu Dum 23 Iul 2017, 10:51

» Mecanica FOIP si actiunea acestuia asupra corpurilor.(secțiunea 4)
Scris de virgil_48 Dum 23 Iul 2017, 06:42

» Sa fim sanatosi si dusmanii rapanosi !
Scris de gafiteanu Joi 20 Iul 2017, 13:54

» Teoria Fizicii elicoidale, a lui Abel
Scris de gafiteanu Mier 19 Iul 2017, 21:15

» Eterul frânează corpurile, ori ba?
Scris de virgil_48 Mar 18 Iul 2017, 00:03

» Orbitarea - o miscare compusa
Scris de virgil_48 Vin 14 Iul 2017, 09:14

» Bancuri......
Scris de gafiteanu Mar 11 Iul 2017, 20:56

» Cum s-au format corpurile cosmice?
Scris de virgil_48 Dum 09 Iul 2017, 20:57

» Energia de legatura
Scris de virgil Dum 09 Iul 2017, 07:35

» Despre semnificatia masei particulelor.
Scris de virgil Vin 07 Iul 2017, 09:25

» Ce vă nemulțumește pe forum?
Scris de Abel Cavași Lun 03 Iul 2017, 20:09

» Lucrul mecanic - definitie si exemple
Scris de virgil_48 Sam 01 Iul 2017, 09:48

» Un loc pe forum cu idei valoroase și indubitabile
Scris de gafiteanu Vin 30 Iun 2017, 19:08

» Ce este un foton ?
Scris de negativ Mier 28 Iun 2017, 20:54

» In ce consta campul electric?
Scris de negativ Vin 23 Iun 2017, 15:37

» Ce este TIMPUL?
Scris de negativ Lun 19 Iun 2017, 07:20

» Care este diferenta dintre radiatiile electromagnetice naturale si cele artificiale produse de oscilatori?
Scris de negativ Sam 17 Iun 2017, 09:00

» Free energy
Scris de virgil_48 Vin 16 Iun 2017, 11:52

» VA INFORMAM
Scris de scanteitudorel Joi 15 Iun 2017, 07:53

» Tubul Venturi
Scris de scanteitudorel Joi 15 Iun 2017, 07:49

Top postatori
virgil (8157)

CAdi (7381)

Abel Cavași (6382)

Razvan (5553)

gafiteanu (5518)

Pacalici (5102)

virgil_48 (4995)

curiosul (4738)

scanteitudorel (3623)

omuldinluna (2728)

Cei care creeaza cel mai des subiecte noi
Abel Cavași

Pacalici

curiosul

CAdi

Razvan

Dacu

meteor

virgil

scanteitudorel

WoodyCAD

Cei mai activi postatori ai saptamanii
virgil

negativ

virgil_48

gafiteanu

Pacalici

Abel Cavași

Razvan

eugen

scanteitudorel

Cuvinte-cheie

Profilul  EMdrive  Newton  cercetatorului  PLAT  

Flux RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Spune și altora
Cine este conectat?
In total sunt 6 utilizatori conectati: 0 Inregistrati, 0 Invizibil si 6 Vizitatori :: 1 Motor de cautare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectati a fost de 49, Dum 20 Mar 2011, 14:29

Triunghiul Bermudelor

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Triunghiul Bermudelor

Mesaj Scris de virgil la data de Lun 19 Sept 2011, 20:24

Rezumarea primului mesaj :

[Provine din topicul „Definiția eterului”]

Ati auzit de grazaviile pe care le-a facut armata americana in Triunghiul Bermudelor ? Secretul consta in faptul ca EI stapanesc "FUNDAMENTUL UNIVERSULUI", stiu cum se fac si se desfac quantele:
Ce informatii ai, si noi nu le stim?
Triunghiul bermudelor este un fenomen natural, dovada intinderea destul de mare a acestuia. Cercetarile au dovedit ca sunt emanatii de gaze din cand in cand care scade densitatea medie a apei, ceia ce face sa se scufunde vasele. Chiar un am vazut interviul unui tip care era cu o ambarcatiune cu motor de viteza prin zona si a observat la un moment dat ca apa devenise laptoasa, plina de bule iar spatele barcii se scufunda, daca nu accelera motorul la timp ca sa iasa din zona respectiva s-ar fi scufundat.
Ce fenomen artificial ar putea sa scufunde un vapor care are o lungime de cca 60-70 m?
Cat priveste escadrila de avioane care a disparut, din convorbirile pilotilor in timpul zborului rezulta ca busolele nu mai indicau nordul, si astfel s-au ratacit. Acest lucru se poate intampla numai in cazul unor anomalii magnetice de proportii, care se manifesta sporadic, si nu sunt produse artificial. In paralel cu aceste anomalii, au avut loc si emanatii de gaze, care a modificat transparenta aerului si chiar portanta, pentru ca la un moment dat nu mai vedeau diferenta dintre apa si aer, care a ingreunat orientarea fata de linia orizontului.

Ultima editare efectuata de catre Abel Cavași in Lun 19 Sept 2011, 21:25, editata de 1 ori (Motiv : Provine din topicul...)

virgil
Moderator
Moderator

Se încadrează în topic :
8 / 108 / 10
Demonstrează ce spune :
8 / 108 / 10
Răspunde la întrebări :
10 / 1010 / 10
Se exprimă clar :
8 / 108 / 10
Binevoitor :
10 / 1010 / 10
Disciplinat :
10 / 1010 / 10
Mulțumit de forum :
10 / 1010 / 10
Experimentator<Teoretician :
10 / 1010 / 10
Prenume : Virgil
Numarul mesajelor : 8157
Puncte : 35757
Reputație comunitate : 2518
Reputație de la fondator : 56
Mesaj de la fondator : Utilizator blând și modest, deosebit de activ, pasionat de Fizică. Este creatorul unei teorii personale foarte interesante despre așa-numita noțiune "moment cinetic redus".
Obiective curente : Deocamdată, nu mă preocupă nimic.

Sus In jos

Re: Triunghiul Bermudelor

Mesaj Scris de virgil la data de Dum 06 Noi 2016, 12:17

@Pacalici a scris:Iata ca imaginea in infrarosu a polului Nord, ne releva mai multe detalii si cine cunoaste aero si hidro dinamica poate trage o concluzie , probabil. Da cine cunoaste pe aici? Cool

Stiu ca si planeta Jupiter are la poli un astfel de hexagon. Tin minte ca pe forumul Astronomy cu mai multi ani in urma am explicat de ce apare aceasta figura. Am sa reiau aici printr-un exemplu; daca pe o farfurie intinsa sau o sticla de ceas ( cum se zice), asezi un pumn de bile, miscand farfuria vei observa ca bilele se aseaza intr-un hexagon. In rest trebuie sa identifici in ce constau bilele in cazul polului nord al planetelor.

virgil
Moderator
Moderator

Numarul mesajelor : 8157

Sus In jos

Mesaj Scris de scanteitudorel la data de Dum 06 Noi 2016, 14:09

Abel Cavasi a scris:Apoi, nu trebuia să-ți sară țandăra când ți se atrage atenția, că doară ești om în toată firea care poate accepta că a greșit (cam multe greșeli, totuși). ????

Atenție, acolo nu e vorba de vânturi cu viteze de sute de km pe secundă, CI PE ORĂ!
Daca as  fi  putut  copia  textul  respectiv  cu  siguranta  dupa   text  ar  fi  existat  si  semnul intrebarii  si  ma  intreb   ce   discutii s-ar fi  generat  atunci .  Dar  asa  este   Pacalici,   se  agata  de  orice pentru a   denatura   scopul  acestui  forum .  Am  scris  in  viteza   ce  am  retinut  din  materialul  prezentat    de  Cristian  Presura pe  care-l  urmaresc   cu  placere.
https://www.facebook.com/presura?fref=ts

scanteitudorel
Foarte activ
Foarte activ

Numarul mesajelor : 3623

Sus In jos

Mesaj Scris de gafiteanu la data de Dum 06 Noi 2016, 14:28

Acolo pe Saturn la pol si-au stabilit o baza extraterestra satanistii, de aceea este acea forma hexagonala.  Masa topita rotitoare dimprejur trebuie sa inconjoare steaua lui David.  Poate ca acolo este Iadul sau doar intrarea, semnul fiarei 666.
E clar, exista baze extraterestre.
https://ro.wikipedia.org/wiki/Steaua_lui_David
https://searchnewsglobal.wordpress.com/2013/12/28/simbolul-steaua-lui-david-reprezinta-numarul-bestiei-666-si-a-fost-ales-de-rothschild/

gafiteanu
Foarte activ
Foarte activ

Se încadrează în topic :
4 / 104 / 10
Demonstrează ce spune :
4 / 104 / 10
Răspunde la întrebări :
6 / 106 / 10
Se exprimă clar :
3 / 103 / 10
Binevoitor :
8 / 108 / 10
Disciplinat :
6 / 106 / 10
Mulțumit de forum :
1 / 101 / 10
5 / 105 / 10
Prenume : Vaxile
Numarul mesajelor : 5518
Joburi/Distractii : in tzarana
Stare de spirit : data de un spritz
Puncte : 22754
Reputație comunitate : 506
Reputație de la fondator : 48
Mesaj de la fondator : Utilizator care știe tot. Ce, nu credeți? Doar că el criptează adevărul, căci adevărul nu trebuie să poată fi înțeles de proștii care nu-l pot descifra din mesajele sale. În plus, comentariile sale sunt pline de obscenități și aluzii primitive.
Gânduri : Savanții trăzniți spun lucruri trăznite pe forumuri trăznite.
FRondator foarte ciudat, care face fronda si nu spune mai nimic, deși scrie multe aiureli. In ultima vreme o dă rău în bulării.
Pana la El Dumnezeu te mananca Sfantul AdMIN. Asa ca mergi in directia opusa si mai bine fa-te frate cu fratele Lui, daca vrei sa ajungi la El. Deoarece fratele Lui iti indeplineste orice dorinta.
Obiective curente : 0)-Fondator "Asociatia Fostilor Cercetatori Stiintifici".
1)-Stiinta camuflata in bascalie pentru tonti. Imi perfectionez stilul bascalios.
2)-Să-mi schimb sexul. Transplant cu altul mai vârtos. Si care să stie si carte.

Sus In jos

Mesaj Scris de Pacalici la data de Dum 06 Noi 2016, 20:23

@scanteitudorel a scris:Dar  asa  este   Pacalici,   se  agata  de  orice pentru a   denatura   scopul  acestui  forum .  

CHIAR ASA DOMNULE SCANTEITUDOREL? TOT N-AI INTELES?

IN LOC SA TI SA ATRAGA ATENTIA ASUPRA UNEI GRESELI, IN MOD ELEGANT, CEI DIN JURUL DUMITALE TREBUIE SA TE PUPE PE FRUNTE SI SA TE INCURAJEZE? ASTA TI SE PARE DUMITALE FIRESC?

FOARTE BINE , VOI TINE CONT PENTRU VIITOR.
Pacalici
Foarte activ
Foarte activ

Se încadrează în topic :
4 / 104 / 10
Demonstrează ce spune :
3 / 103 / 10
Răspunde la întrebări :
7 / 107 / 10
Se exprimă clar :
5 / 105 / 10
Binevoitor :
3 / 103 / 10
Disciplinat :
4 / 104 / 10
Mulțumit de forum :
0 / 100 / 10
5 / 105 / 10
Prenume : Pacalescu
Numarul mesajelor : 5102
Stare de spirit : Stau si ma minunez la fiecare postare....
Puncte : 10950
Reputație comunitate : 331
Reputație de la fondator : 26
Mesaj de la fondator : Utilizator răutăcios și batjocoritor, invidios pe libertatea de exprimare de pe acest forum. De multe ori minte cu nerușinare. Caută nod în papură și blamează cu orice ocazie. Cu atacurile sale ironice a reușit să ademenească o "gașcă" de oameni slabi, avizi de hlizit, care au încercat să-i semene.
Gânduri : Fondator de forum răutăcios și batjocoritor, invidios pe libertatea de exprimare a colegilor de pe acest forum. De multe ori minte cu nerușinare. Caută nod în papură și blamează cu orice ocazie.
La indemnul acestui fondator, care produce pe forum multe ABELATII, si care ne-a recomandat sa nu mai "fatam", am inceput sa ma simt din ce in ce mai fizicianca.

In acest forum Reputatie de la Comunitate este o chestie distractiva, data de Admin, nu de Comunitate. Este modul sau democratic de a vedea in spirit comunist lucrurile (adica numai seful partidului are dreptate...si are dreptate! Cine e cel mai capabil in acest Forum???? Fondatorul, evident. Destept, frumos si mai ales, devreme acasa).

Obiective curente : „Voi lupta până la ultima mea picătură de sânge ca să ai dreptul să nu fii de acord cu mine!”
Gata mi-am scris testamentul:
http://cercetare.forumgratuit.ro/t1179p570-ce-va-nemulumete-pe-forum#84081

Sper sa nu fie sters cum se procedeaza de obicei. Am copie ;-)

http://www.pacalici.com

Sus In jos

Mesaj Scris de Abel Cavași la data de Dum 06 Noi 2016, 21:20

[Offtopic]{Scopul acestui forum nu este acela de a fi un loc unde aruncăm știri găsite în grabă, citite superficial. De asemenea, nu este un loc pentru cei slabi de înger, care amenință cu plecarea la cea mai mică neplăcere. Este un loc deschis, în care încercăm să ne asociem oameni cu aceleași pasiuni care vor să construiască ceva științific și durabil.}[/Offtopic]
Abel Cavași
Fondator
Fondator

Se încadrează în topic :
9 / 109 / 10
Demonstrează ce spune :
9 / 109 / 10
Răspunde la întrebări :
9 / 109 / 10
Se exprimă clar :
9 / 109 / 10
Binevoitor :
9 / 109 / 10
Disciplinat :
9 / 109 / 10
Mulțumit de forum :
9 / 109 / 10
9 / 109 / 10
Prenume : Abel
Numarul mesajelor : 6382
Joburi/Distractii : Meditația
Stare de spirit : Foarte optimist
Puncte : 21957
Reputație comunitate : 841
Reputație de la fondator : 0
Gânduri : -Acest forum este una dintre marile noastre comori.
-Promovez Fizica elicoidală și abolirea (sau măcar limitarea) PRIN LEGE a discrepanței nesimțite dintre bogați și săraci.
Obiective curente : Sunt în căutarea unei aplicații a Fizicii elicoidale, pe care s-o poată înțelege orice tutuluc. De exemplu, mă tentează să studiez mai aprofundat Sistemul Solar pentru a folosi datele despre acesta în construirea noii Fizici și pentru a le putea arăta astfel tutulucilor cum rezultă "constanta" gravitației în funcție de alte constante ale Fizicii.

http://abelcavasi.blogspot.com/

Sus In jos

Mesaj Scris de gafiteanu la data de Dum 06 Noi 2016, 21:21

http://cercetare.forumgratuit.ro/t383p30-triunghiul-bermudelor#78571
Am suparat cumva demascand vreun satanist saturnist ? Care esti ba ? Fii atent Abel la sarpele care s-a strecurat pe forum.
Sigur acolo pe Saturn ei isi au o baza secrete sub forma de stea cu sase colturi - hexagrama, formata din doua triunghiuri opuse. Cei din USA au Pentagonul, iar din fosta URSS, au steaua cu cinci colturi..
666  Bestia.
Propun sa le trimitem preventiv acolo o bomba.
Altfel Satanistii ar putea sa mai adauge inca un triunghi intors si in Triunghiul Bermudelor si va fi Apocalipsa.

gafiteanu
Foarte activ
Foarte activ

Se încadrează în topic :
4 / 104 / 10
Demonstrează ce spune :
4 / 104 / 10
Răspunde la întrebări :
6 / 106 / 10
Se exprimă clar :
3 / 103 / 10
Binevoitor :
8 / 108 / 10
Disciplinat :
6 / 106 / 10
Mulțumit de forum :
1 / 101 / 10
5 / 105 / 10
Mesaj de la fondator : Utilizator care știe tot. Ce, nu credeți? Doar că el criptează adevărul, căci adevărul nu trebuie să poată fi înțeles de proștii care nu-l pot descifra din mesajele sale. În plus, comentariile sale sunt pline de obscenități și aluzii primitive.
FRondator foarte ciudat, care face fronda si nu spune mai nimic, deși scrie multe aiureli. In ultima vreme o dă rău în bulării.
Pana la El Dumnezeu te mananca Sfantul AdMIN. Asa ca mergi in directia opusa si mai bine fa-te frate cu fratele Lui, daca vrei sa ajungi la El. Deoarece fratele Lui iti indeplineste orice dorinta.
1)-Stiinta camuflata in bascalie pentru tonti. Imi perfectionez stilul bascalios.
2)-Să-mi schimb sexul. Transplant cu altul mai vârtos. Si care să stie si carte.

Sus In jos

Mesaj Scris de scanteitudorel la data de Dum 06 Noi 2016, 22:35

@virgil a scris:Stiu ca si planeta Jupiter are la poli un astfel de hexagon. Tin minte ca pe forumul Astronomy cu mai multi ani in urma am explicat de ce apare aceasta figura.
Am  vazut  experimente   unde  in  functie  de  frecventa  audio  bilele  plasate  pe  un  platan  se   aranjau in  diferite   forme  .  In  cazul  acesta  nu  cred  ca  despre  asa  ceva  este  vorba.  Tocmai am  urmarit  un material difuzat  pe  Discovery  referitor  la subiectul  aflat in  discutie  si   norii  de  forma   hexagonala  au  fost  descoperiti  prin  intermediul  satelitilor  in  Marea Nordului.  Acesti  nori  genereaza curenti  de  aer  descendenti  care   pot  atinge   viteza  de  270 Km/ ora ,  astfel  ca  apar   valuri  de  pana  la 29 metri inaltime ,, valuri  aparute  din  senin  "  Cum  acesti   nori  au   aparut  si in  triunghiul  Beremudelor  oamenii  de  stiinta  cred  ca  aceastia  ar  fi  cauza   producerii  dezastrelor  . Cercetarile  continua.  
scanteitudorel
Foarte activ
Foarte activ

Se încadrează în topic :
8 / 108 / 10
Demonstrează ce spune :
10 / 1010 / 10
Răspunde la întrebări :
10 / 1010 / 10
Se exprimă clar :
10 / 1010 / 10
Binevoitor :
10 / 1010 / 10
Disciplinat :
9 / 109 / 10
Mulțumit de forum :
10 / 1010 / 10
10 / 1010 / 10
Prenume : Tudorel
Numarul mesajelor : 3623
Joburi/Distractii : pensionar
Stare de spirit : fara
Puncte : 13272
Reputație comunitate : 232
Reputație de la fondator : 52
Mesaj de la fondator : Utilizator de bună credință, harnic, sincer, foarte apreciat și binevenit pe forum. A scris lucrarea "Fizica atomului" pe care o găsiți în Dropboxul său.
Gânduri : fara
Obiective curente : nu am

Sus In jos

Mesaj Scris de gafiteanu la data de Dum 06 Noi 2016, 23:12

Ce "cercetator" crezi ca se duce acolo sa-si riste viata ?  Ca de dincolo nimeni n-a mai vorbit.
Eu cred ca si spirala elicoidala a lui Bivolaru se poate transforma intro stea cu sase colturi la o anumita comanda diavoleasca. Spirala aceea este cu siguranta coada diavolului.
Sper ca cei ce mai sustin si in continuare miscarea elicoidala sa inceteze cu racolarea adeptilor pe acest forum. Noi suntem romani crestini, nu satanisti.
http://www.ziuaconstanta.ro/stiri/actualitate/magie-neagra-la-spirala-misadin-costinesti-guru-bivolaru-isi-ucide-prin-yoga-dusmanii-98947-296922.html
P.S. Abel, de ce nu s-a modificat inca la mine reputatia de la dl. administrator-fondator, ca doara mi-a dat cu rosu ?

gafiteanu
Foarte activ
Foarte activ

Se încadrează în topic :
4 / 104 / 10
Demonstrează ce spune :
4 / 104 / 10
Răspunde la întrebări :
6 / 106 / 10
Se exprimă clar :
3 / 103 / 10
Binevoitor :
8 / 108 / 10
Disciplinat :
6 / 106 / 10
Mulțumit de forum :
1 / 101 / 10
5 / 105 / 10

Sus In jos

Mesaj Scris de Pacalici la data de Lun 07 Noi 2016, 06:11

Pacalici
Foarte activ
Foarte activ

Se încadrează în topic :
4 / 104 / 10
Demonstrează ce spune :
3 / 103 / 10
Răspunde la întrebări :
7 / 107 / 10
Se exprimă clar :
5 / 105 / 10
Binevoitor :
3 / 103 / 10
Disciplinat :
4 / 104 / 10
Mulțumit de forum :
0 / 100 / 10
5 / 105 / 10
Mesaj de la fondator : Utilizator răutăcios și batjocoritor, invidios pe libertatea de exprimare de pe acest forum. De multe ori minte cu nerușinare. Caută nod în papură și blamează cu orice ocazie. Cu atacurile sale ironice a reușit să ademenească o "gașcă" de oameni slabi, avizi de hlizit, care au încercat să-i semene.
Gânduri : Fondator de forum răutăcios și batjocoritor, invidios pe libertatea de exprimare a colegilor de pe acest forum. De multe ori minte cu nerușinare. Caută nod în papură și blamează cu orice ocazie.
La indemnul acestui fondator, care produce pe forum multe ABELATII, si care ne-a recomandat sa nu mai "fatam", am inceput sa ma simt din ce in ce mai fizicianca.

In acest forum Reputatie de la Comunitate este o chestie distractiva, data de Admin, nu de Comunitate. Este modul sau democratic de a vedea in spirit comunist lucrurile (adica numai seful partidului are dreptate...si are dreptate! Cine e cel mai capabil in acest Forum???? Fondatorul, evident. Destept, frumos si mai ales, devreme acasa).

Obiective curente : „Voi lupta până la ultima mea picătură de sânge ca să ai dreptul să nu fii de acord cu mine!”

Sus In jos

Mesaj Scris de gafiteanu la data de Lun 07 Noi 2016, 06:54

Ooopa, reputatia fondator 22, apoi 23.  Au disparut 20 "reputatiuni" in Triunghiul ala misterios.  Sa vedem daca vreodata vor reaparea, adica daca Triunghiul le va fata. Da, a si fatat o reputatie in plus. Mister, mare mister.
Si ce noi calitati au fost descoperite !
"Utilizator răutăcios și batjocoritor, invidios pe libertatea de exprimare de pe acest forum. Deși pare foarte cult, nu poate participa la o discuție științifică adevărată. Cu atacurile sale ironice a reușit să ademenească o "gașcă" de oameni slabi, avizi de hlizit, care au încercat să-i semene."
Abel, nu uita principala calitate a omului: sa fie istet, nu tolomac.
Te rugam sa nu mai cultivi si sa mentii "starea asta de spirit", las-o balta cu reputatiile si colorilii alea cu + si -.  Sunt motive de jignire si reactii contrare. Vor mai fi ironii doar in limita normalului si asta e bine si necesar. Doar tratand "fizica moderna" si alte teorii cu ironii, asa vom fi mai eficienti in a arata absurditatile.

gafiteanu
Foarte activ
Foarte activ

Se încadrează în topic :
4 / 104 / 10
Demonstrează ce spune :
4 / 104 / 10
Răspunde la întrebări :
6 / 106 / 10
Se exprimă clar :
3 / 103 / 10
Binevoitor :
8 / 108 / 10
Disciplinat :
6 / 106 / 10
Mulțumit de forum :
1 / 101 / 10
5 / 105 / 10

Sus In jos

Mesaj Scris de Pacalici la data de Lun 07 Noi 2016, 07:51

[Offtopic]{Este ca esti gelos? -am pile...}[/Offtopic] Cool
Pacalici
Foarte activ
Foarte activ

Se încadrează în topic :
4 / 104 / 10
Demonstrează ce spune :
3 / 103 / 10
Răspunde la întrebări :
7 / 107 / 10
Se exprimă clar :
5 / 105 / 10
Binevoitor :
3 / 103 / 10
Disciplinat :
4 / 104 / 10
Mulțumit de forum :
0 / 100 / 10
5 / 105 / 10

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum