Forum pentru cercetare
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Concluzii asupra relativității
Scris de virgil_48 Astazi la 11:30

» Ce este constiinta ?
Scris de CAdi Astazi la 10:07

» TEORIA CONSPIRATIEI NU ESTE UN MIT...
Scris de virgil_48 Ieri la 18:23

» Carti sau documente de care avem nevoie
Scris de eugen Ieri la 10:26

» Controlul asupra reflexelor instinctive
Scris de eugen Ieri la 10:23

» Vidul o structura superioara Campului Higgs?
Scris de virgil_48 Mar 07 Mai 2024, 09:55

» Ce este FOIP?
Scris de virgil_48 Joi 02 Mai 2024, 07:24

» How Self-Reference Builds the World - articol nou
Scris de Forever_Man Mier 01 Mai 2024, 09:19

» Urări de sărbători
Scris de CAdi Lun 29 Apr 2024, 07:13

» Sanatate- Diverse
Scris de eugen Vin 26 Apr 2024, 22:09

» Globalizarea
Scris de virgil_48 Vin 26 Apr 2024, 16:11

» Eu sunt Dumnezeu - viitoarea mea carte in limba romana
Scris de virgil Vin 26 Apr 2024, 08:21

» Structura atomului
Scris de Dacu Joi 25 Apr 2024, 10:27

» Laborator-sa construim impreuna
Scris de eugen Mier 24 Apr 2024, 07:01

» Gravitonul
Scris de CAdi Lun 22 Apr 2024, 19:40

» Trei probleme cu lichide
Scris de Dacu Lun 22 Apr 2024, 17:50

» Sa mai auzim si de bine in Romania :
Scris de CAdi Lun 22 Apr 2024, 11:40

» Gravitatia sub spectrul lui Einstein si Newton.Cine are dreptate?
Scris de virgil Dum 21 Apr 2024, 20:50

» Ce fel de muzica ascultati?
Scris de Forever_Man Dum 21 Apr 2024, 02:32

» Ce fel de popor suntem
Scris de eugen Vin 19 Apr 2024, 18:29

» Criteriile de analiză logică
Scris de curiosul Joi 18 Apr 2024, 10:49

» Miscarea
Scris de virgil_48 Mier 17 Apr 2024, 08:40

» Memoria și tendințele adictive
Scris de curiosul Sam 13 Apr 2024, 16:39

» Basarabia, Bucovina - pământ românesc
Scris de CAdi Dum 07 Apr 2024, 10:59

» URME ALE EXTRATERESTRILOR PE PAMANT. DESCOPERIRI INEXPLICABILE SI FENOMENE OZN 1
Scris de CAdi Dum 07 Apr 2024, 09:35

» Tesla, omul- munca, geniu, rezultate
Scris de eugen Sam 06 Apr 2024, 14:24

» Legi de conservare (2)
Scris de virgil_48 Joi 04 Apr 2024, 14:12

» Lucrul mecanic - definitie si exemple (Secţiunea 2)
Scris de virgil_48 Mier 03 Apr 2024, 10:07

» Unde se regaseste energia consumata pentru schimbarea directiei unei nave cosmice ?
Scris de virgil_48 Vin 29 Mar 2024, 23:15

» Geometria numerelor prime
Scris de curiosul Vin 29 Mar 2024, 09:57

Postări cu cele mai multe reacții ale lunii
» Mesaj de la CAdi în Sa mai auzim si de bine in Romania :
( 1 )


» Mesaj de la CAdi în Eu sunt Dumnezeu - viitoarea mea carte in limba romana
( 1 )


» Mesaj de la CAdi în TEORIA CONSPIRATIEI NU ESTE UN MIT...
( 1 )


» Mesaj de la CAdi în Sa mai auzim si de bine in Romania :
( 1 )


» Mesaj de la virgil în Eu sunt Dumnezeu - viitoarea mea carte in limba romana
( 1 )


Top postatori
virgil (12193)
Problemă user gafiteanu - Pagina 2 Vote_lcapProblemă user gafiteanu - Pagina 2 Voting_barProblemă user gafiteanu - Pagina 2 Vote_rcap 
CAdi (11935)
Problemă user gafiteanu - Pagina 2 Vote_lcapProblemă user gafiteanu - Pagina 2 Voting_barProblemă user gafiteanu - Pagina 2 Vote_rcap 
virgil_48 (11216)
Problemă user gafiteanu - Pagina 2 Vote_lcapProblemă user gafiteanu - Pagina 2 Voting_barProblemă user gafiteanu - Pagina 2 Vote_rcap 
Abel Cavaşi (7943)
Problemă user gafiteanu - Pagina 2 Vote_lcapProblemă user gafiteanu - Pagina 2 Voting_barProblemă user gafiteanu - Pagina 2 Vote_rcap 
gafiteanu (7617)
Problemă user gafiteanu - Pagina 2 Vote_lcapProblemă user gafiteanu - Pagina 2 Voting_barProblemă user gafiteanu - Pagina 2 Vote_rcap 
curiosul (6677)
Problemă user gafiteanu - Pagina 2 Vote_lcapProblemă user gafiteanu - Pagina 2 Voting_barProblemă user gafiteanu - Pagina 2 Vote_rcap 
Razvan (6162)
Problemă user gafiteanu - Pagina 2 Vote_lcapProblemă user gafiteanu - Pagina 2 Voting_barProblemă user gafiteanu - Pagina 2 Vote_rcap 
Pacalici (5571)
Problemă user gafiteanu - Pagina 2 Vote_lcapProblemă user gafiteanu - Pagina 2 Voting_barProblemă user gafiteanu - Pagina 2 Vote_rcap 
scanteitudorel (4989)
Problemă user gafiteanu - Pagina 2 Vote_lcapProblemă user gafiteanu - Pagina 2 Voting_barProblemă user gafiteanu - Pagina 2 Vote_rcap 
eugen (3792)
Problemă user gafiteanu - Pagina 2 Vote_lcapProblemă user gafiteanu - Pagina 2 Voting_barProblemă user gafiteanu - Pagina 2 Vote_rcap 

Cei care creeaza cel mai des subiecte noi
Abel Cavaşi
Problemă user gafiteanu - Pagina 2 Vote_lcapProblemă user gafiteanu - Pagina 2 Voting_barProblemă user gafiteanu - Pagina 2 Vote_rcap 
Pacalici
Problemă user gafiteanu - Pagina 2 Vote_lcapProblemă user gafiteanu - Pagina 2 Voting_barProblemă user gafiteanu - Pagina 2 Vote_rcap 
CAdi
Problemă user gafiteanu - Pagina 2 Vote_lcapProblemă user gafiteanu - Pagina 2 Voting_barProblemă user gafiteanu - Pagina 2 Vote_rcap 
curiosul
Problemă user gafiteanu - Pagina 2 Vote_lcapProblemă user gafiteanu - Pagina 2 Voting_barProblemă user gafiteanu - Pagina 2 Vote_rcap 
Dacu
Problemă user gafiteanu - Pagina 2 Vote_lcapProblemă user gafiteanu - Pagina 2 Voting_barProblemă user gafiteanu - Pagina 2 Vote_rcap 
Razvan
Problemă user gafiteanu - Pagina 2 Vote_lcapProblemă user gafiteanu - Pagina 2 Voting_barProblemă user gafiteanu - Pagina 2 Vote_rcap 
virgil
Problemă user gafiteanu - Pagina 2 Vote_lcapProblemă user gafiteanu - Pagina 2 Voting_barProblemă user gafiteanu - Pagina 2 Vote_rcap 
meteor
Problemă user gafiteanu - Pagina 2 Vote_lcapProblemă user gafiteanu - Pagina 2 Voting_barProblemă user gafiteanu - Pagina 2 Vote_rcap 
gafiteanu
Problemă user gafiteanu - Pagina 2 Vote_lcapProblemă user gafiteanu - Pagina 2 Voting_barProblemă user gafiteanu - Pagina 2 Vote_rcap 
scanteitudorel
Problemă user gafiteanu - Pagina 2 Vote_lcapProblemă user gafiteanu - Pagina 2 Voting_barProblemă user gafiteanu - Pagina 2 Vote_rcap 

Cei mai activi postatori ai lunii
curiosul
Problemă user gafiteanu - Pagina 2 Vote_lcapProblemă user gafiteanu - Pagina 2 Voting_barProblemă user gafiteanu - Pagina 2 Vote_rcap 
virgil_48
Problemă user gafiteanu - Pagina 2 Vote_lcapProblemă user gafiteanu - Pagina 2 Voting_barProblemă user gafiteanu - Pagina 2 Vote_rcap 
Dacu
Problemă user gafiteanu - Pagina 2 Vote_lcapProblemă user gafiteanu - Pagina 2 Voting_barProblemă user gafiteanu - Pagina 2 Vote_rcap 
eugen
Problemă user gafiteanu - Pagina 2 Vote_lcapProblemă user gafiteanu - Pagina 2 Voting_barProblemă user gafiteanu - Pagina 2 Vote_rcap 
Forever_Man
Problemă user gafiteanu - Pagina 2 Vote_lcapProblemă user gafiteanu - Pagina 2 Voting_barProblemă user gafiteanu - Pagina 2 Vote_rcap 
virgil
Problemă user gafiteanu - Pagina 2 Vote_lcapProblemă user gafiteanu - Pagina 2 Voting_barProblemă user gafiteanu - Pagina 2 Vote_rcap 
CAdi
Problemă user gafiteanu - Pagina 2 Vote_lcapProblemă user gafiteanu - Pagina 2 Voting_barProblemă user gafiteanu - Pagina 2 Vote_rcap 
Abel Cavaşi
Problemă user gafiteanu - Pagina 2 Vote_lcapProblemă user gafiteanu - Pagina 2 Voting_barProblemă user gafiteanu - Pagina 2 Vote_rcap 

Cei mai activi postatori ai saptamanii
virgil_48
Problemă user gafiteanu - Pagina 2 Vote_lcapProblemă user gafiteanu - Pagina 2 Voting_barProblemă user gafiteanu - Pagina 2 Vote_rcap 
curiosul
Problemă user gafiteanu - Pagina 2 Vote_lcapProblemă user gafiteanu - Pagina 2 Voting_barProblemă user gafiteanu - Pagina 2 Vote_rcap 
eugen
Problemă user gafiteanu - Pagina 2 Vote_lcapProblemă user gafiteanu - Pagina 2 Voting_barProblemă user gafiteanu - Pagina 2 Vote_rcap 
Abel Cavaşi
Problemă user gafiteanu - Pagina 2 Vote_lcapProblemă user gafiteanu - Pagina 2 Voting_barProblemă user gafiteanu - Pagina 2 Vote_rcap 
CAdi
Problemă user gafiteanu - Pagina 2 Vote_lcapProblemă user gafiteanu - Pagina 2 Voting_barProblemă user gafiteanu - Pagina 2 Vote_rcap 
Dacu
Problemă user gafiteanu - Pagina 2 Vote_lcapProblemă user gafiteanu - Pagina 2 Voting_barProblemă user gafiteanu - Pagina 2 Vote_rcap 
virgil
Problemă user gafiteanu - Pagina 2 Vote_lcapProblemă user gafiteanu - Pagina 2 Voting_barProblemă user gafiteanu - Pagina 2 Vote_rcap 

Flux RSS


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 


Spune şi altora
Cine este conectat?
În total sunt 16 utilizatori conectați: 0 Înregistrați, 0 Invizibil și 16 Vizitatori :: 1 Motor de căutare

Nici unul

Recordul de utilizatori conectați a fost de 181, Vin 26 Ian 2024, 01:57

Problemă user gafiteanu

4 participanți

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

In jos

Problemă user gafiteanu - Pagina 2 Empty Problemă user gafiteanu

Mesaj Scris de gafiteanul Lun 26 Iun 2023, 15:12

Rezumarea primului mesaj :

Buna tuturor.  Rog un moderator sa-mi faciliteze logarea, am schimbat calculatorul, lucrez deacum de pe al unui prieten.  Vreau sa-mi schimb si parola.  Ramane ca user "gafiteanu". Rog raspuns la radubrudea@yahoo.com  
Multumesc, Gafiteanu...

gafiteanul
Vizitator


Sus In jos


Problemă user gafiteanu - Pagina 2 Empty 4 iulie INDEPENDENCE DAY

Mesaj Scris de gafiteanul Mar 04 Iul 2023, 00:09

Abel a zis """Cum adică „mi-au fost șterse”?"""
Cand am vrut sa ma loghez din nou dupa o lunga perioada de inactivitate, asa mi-au zis, ca acel cont a fost folosit, dar tot continutul si adresele au fost sterse, trebuie sa ma loghez din nou, imi cereau tot felul de date, vechiul telefon, inca o adresa de rezerva de email care era a unui prieten-ruda decedat, si alte prostii. Asa ca m-am incurcat si i-am dat naibii.
O sa vad ce mai fac, ca ma simt tare tare obosit la 80 de ani...
Revedeti ce am scris pe forum despre cuante, poate descifrati si veti deveni INDEPENDENCE DAY, asa cum sunt numai savantii evrei.... Numai ei sunt cei adevarati, realisti, intuitivi, inventivi si i-au incalecat pe toti datorita armelor etherice pe care le-au construit si cu care ne santajeaza in secret, ei sunt OCULTA MONDIALA DEEP STATE...
Iar am facut o GAFA...

gafiteanul
Vizitator


Sus In jos

Problemă user gafiteanu - Pagina 2 Empty Re: Problemă user gafiteanu

Mesaj Scris de Abel Cavaşi Mar 04 Iul 2023, 05:12

eugen a scris:Ma gandesc de asemenea ca din respect pentru colegul Gafiteanu, nu trebuie sa fim atat de curiosi cu adrese private care nu trebuie expuse atat de transparent...
El a început.

Abel Cavaşi
Fondator
Fondator

Numarul mesajelor : 7943
Data de inscriere : 28/02/2008

http://abelcavasi.blogspot.com/

Sus In jos

Problemă user gafiteanu - Pagina 2 Empty Re: Problemă user gafiteanu

Mesaj Scris de virgil_48 Mar 04 Iul 2023, 07:52

eugen a scris:Pe fondul controlului cibernetic de pe net, ma gandesc ca blocarea unor adrese de mail nu este intamplatoare. Mi-aduc aminte despre colegul de forum mm ( apropo, nu stiu daca mai traieste, avea probleme de sanatate ...) ca se plangea in privat ca are probleme cu utilizarea computerului, penetrat in convingerea lui de "Gestapoul Cibernetic"...
Ma gandesc de asemenea ca din respect pentru colegul Gafiteanu, nu trebuie sa fim atat de curiosi cu adrese private care nu trebuie expuse atat de transparent...
Cred ca suntem prea lipsiti de importanta ca sa se ocupe de noi
"Gestapoul Cibernetic". Daca ne pune cineva bete in roate, sunt
altii dintre noi care vor sa-si impuna punctele de vedere, nu au
succes si isi exerseaza talentele de hackeri incepatori. M-am
confruntat multa vreme cu incercarea unuia de a-mi opri accesul
pe forum. Din cauza lipsei mele de respect fata de TRG.
Daca nu a reusit in mod repetat, s-a lasat pagubas.
Dar adresa de mail o consider ceva de domeniu public.
Am incercat din nou adresa d-lui profesor schimband litera t cu ț.
Si ce sa vezi, mailul meu a ajuns undeva, nu mi-a fost returnat de
Mail Delivery Subsystem !
Si adresele fratea2000 si radubrudea functioneaza, dar degeaba.
Deci adresa d-lui este vasilegafițeanu@yahoo.com, dar mailurile
ajung probabil pe dispozitivul utilizat anterior.
Nu ai mail pe telefonul mobil Dom Profesor ?

virgil_48
Foarte activ
Foarte activ

Mulţumit de forum :
Problemă user gafiteanu - Pagina 2 Left_bar_bleue10 / 1010 / 10Problemă user gafiteanu - Pagina 2 Right_bar_bleue
Numarul mesajelor : 11216
Puncte : 44014
Data de inscriere : 03/12/2013

Sus In jos

Problemă user gafiteanu - Pagina 2 Empty Re: Problemă user gafiteanu

Mesaj Scris de CAdi Lun 10 Iul 2023, 12:53

gafiteanul a scris:Abel a zis """Cum adică „mi-au fost șterse”?"""  
Cand am vrut sa ma loghez din nou dupa o lunga perioada de inactivitate, asa mi-au zis, ca acel cont a fost folosit, dar tot continutul si adresele au fost sterse, trebuie sa ma loghez din nou, imi cereau tot felul de date, vechiul telefon, inca o adresa de rezerva de email care era a unui prieten-ruda decedat, si alte prostii.  Asa ca m-am incurcat si i-am dat naibii.
O sa vad ce mai fac, ca ma simt tare tare obosit la 80 de ani...
Revedeti ce am scris pe forum despre cuante, poate descifrati si veti deveni INDEPENDENCE DAY, asa cum sunt numai savantii evrei.... Numai ei sunt cei adevarati, realisti, intuitivi, inventivi si i-au incalecat pe toti datorita armelor etherice pe care le-au construit si cu care ne santajeaza in secret, ei sunt OCULTA MONDIALA DEEP STATE...
Iar am facut o GAFA...
Gura pacatosului adevar graieste...

CAdi
Foarte activ
Foarte activ

Mulţumit de forum :
Problemă user gafiteanu - Pagina 2 Left_bar_bleue10 / 1010 / 10Problemă user gafiteanu - Pagina 2 Right_bar_bleue
Numarul mesajelor : 11935
Puncte : 57130
Data de inscriere : 16/02/2011
Obiective curente : Acum mă preocupă următoarele:-1)...-2)...

Sus In jos

Problemă user gafiteanu - Pagina 2 Empty Re: Problemă user gafiteanu

Mesaj Scris de CAdi Mier 12 Iul 2023, 11:45

gafiteanul a scris:.....Cand am vrut sa ma loghez din nou dupa o lunga perioada de inactivitate, asa mi-au zis, ca acel cont a fost folosit, dar tot continutul si adresele au fost sterse,
trebuie sa ma loghez din nou, imi cereau tot felul de date, vechiul telefon, inca o adresa de rezerva de email care era a unui prieten-ruda decedat, si alte prostii. Asa ca m-am incurcat si i-am dat naibii.
O sa vad ce mai fac, ca ma simt tare tare obosit la 80 de ani...
Revedeti ce am scris pe forum despre cuante, poate descifrati si veti deveni INDEPENDENCE DAY, asa cum sunt numai savantii evrei....
Numai ei sunt cei adevarati, realisti, intuitivi, inventivi si i-au incalecat pe toti datorita armelor etherice pe care le-au construit si cu care ne santajeaza in secret,
ei sunt OCULTA MONDIALA DEEP STATE...
...

Totusi Dom' Profesor, (daca oculta mondiala va mai permite ca parca ati vorbi din ether Very Happy ) de ce ,,OCULTA MONDIALA DEEP STATE" nu-l anihileaza pe Putin cu armele lor etherice ?
(daca imi permiteti intrebarea)

CAdi
Foarte activ
Foarte activ

Mulţumit de forum :
Problemă user gafiteanu - Pagina 2 Left_bar_bleue10 / 1010 / 10Problemă user gafiteanu - Pagina 2 Right_bar_bleue
Numarul mesajelor : 11935
Puncte : 57130
Data de inscriere : 16/02/2011
Obiective curente : Acum mă preocupă următoarele:-1)...-2)...

Sus In jos

Problemă user gafiteanu - Pagina 2 Empty Re: Problemă user gafiteanu

Mesaj Scris de virgil_48 Mier 12 Iul 2023, 16:38

CAdi a scris:
gafiteanul a scris:.....Cand am vrut sa ma loghez din nou dupa o lunga perioada de inactivitate, asa mi-au zis, ca acel cont a fost folosit, dar tot continutul si adresele au fost sterse,
trebuie sa ma loghez din nou, imi cereau tot felul de date, vechiul telefon, inca o adresa de rezerva de email care era a unui prieten-ruda decedat, si alte prostii.  Asa ca m-am incurcat si i-am dat naibii.
O sa vad ce mai fac, ca ma simt tare tare obosit la 80 de ani...
Revedeti ce am scris pe forum despre cuante, poate descifrati si veti deveni INDEPENDENCE DAY, asa cum sunt numai savantii evrei....
Numai ei sunt cei adevarati, realisti, intuitivi, inventivi si i-au incalecat pe toti datorita armelor etherice pe care le-au construit si cu care ne santajeaza in secret,
ei sunt OCULTA MONDIALA DEEP STATE...
...

Totusi Dom' Profesor, (daca oculta mondiala va mai permite ca parca ati vorbi din ether  Very Happy ) de ce ,,OCULTA MONDIALA DEEP STATE" nu-l anihileaza pe Putin cu armele lor etherice ?
(daca imi permiteti intrebarea)
Dom Profesor, daca nu reusesti sa invingi oculta butoanelor, te mai
asteptam cu "cugetari" de vizitator !
Pentru CAdi : Tu l-ai anihila pe Putin pe care il cunosti cat de cat si
cu care ai mai stat de vorba, nestiind cine ii va urma si ce metehne
are ? Rusia are un potential urias de a aneantiza toata omenirea, iar
"oculta" are si ea copii si nepoti !      Laughing

virgil_48
Foarte activ
Foarte activ

Mulţumit de forum :
Problemă user gafiteanu - Pagina 2 Left_bar_bleue10 / 1010 / 10Problemă user gafiteanu - Pagina 2 Right_bar_bleue
Numarul mesajelor : 11216
Puncte : 44014
Data de inscriere : 03/12/2013

Sus In jos

Problemă user gafiteanu - Pagina 2 Empty Re: Problemă user gafiteanu

Mesaj Scris de CAdi Mier 12 Iul 2023, 19:27

Intrebarea era strict pentru Dom' Profesor. Nu cred ca are acelasi raspuns ca al tau Virgil_48
P.S. Se vede ca nu l-ai citit pe Pavel Corut Very Happy. Acolo se foloseau arme psi eterice..

CAdi
Foarte activ
Foarte activ

Mulţumit de forum :
Problemă user gafiteanu - Pagina 2 Left_bar_bleue10 / 1010 / 10Problemă user gafiteanu - Pagina 2 Right_bar_bleue
Numarul mesajelor : 11935
Puncte : 57130
Data de inscriere : 16/02/2011
Obiective curente : Acum mă preocupă următoarele:-1)...-2)...

Sus In jos

Problemă user gafiteanu - Pagina 2 Empty Re: Problemă user gafiteanu

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 2 Înapoi  1, 2

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Puteti raspunde la subiectele acestui forum